infratopeni

princip

Jednoduchý princip, vysoká životnost a mnoho dalších výhod infratopení. . .více

 

obrazy

Jako jediní v České republice umíme panely potisknout jakýmkoliv Vaším motivem. . .více zde

 

produkty

Vybírejte z našich produktů infratopení a nechte si vypracovat technicko cenový návrh. . .čtěte více

 

Fotogalerie infratopení - reference

Rodinný dům - Pardubický kraj -okres Ústí nad Orlicí

Rodinný dům (stáří 30 let) jsme vybavili topnými panely české výroby INTP v bílém provedení s karbonovým topným elementem. Ohřev TUV je řešen závěsným zásobníkovým ohřívačem vody. Vytápěná plocha je 100 m2 a vytápěný objem 250 m3. Topné prvky jsou instalovány o celkovém příkonu 5,2 kW. Regulaci zajišťují prostorové termostaty, které jsou instalovány v každé vytápěné místnosti. Konstrukčním materiálem obvodových stěn rodinného domu je plynosilikátové zdivo o tl. 500 mm s tepelnou izolací z polystyrenu o síle 70mm.

infratopeni infratopeni infratopeni infratopeni infratopeni

Kaple sv. Jana Nepomuckého v Chlumu

Kaple stojící na návsi v Chlumu na levé straně silnice směrem na Trhový Štěpánov je vytápěna topnými panely umístěnými na strop 4 ks INTP 500 a 2 ks ISTP na stěnách trojbokého kněžiště v barevném provedení s karbonovým topným elementem. Vytápěná plocha je 39 m2 a vytápěný objem 143 m3. Topné prvky jsou instalovány o celkovém příkonu 2,4 kW. Regulaci zajišťuje programovatelný termostat.

Kaple - infratopeni Kaple - infratopeni kaple - infratopeni

Rodinný dům - Hradec Králové

Novostavba rodinného domu je vytápěn topnými panely INTP v barevném provedení s karbonovým topným elementem. Vytápěná plocha je 245 m2 a vytápěný objem 708 m3. Topné prvky jsou instalovány o celkovém příkonu 12,1 kW. Regulaci zajišťují centrální regulační systém RT od společnosti BMR jehož součástí je rozhraní k PC (regulace možná i vzdáleně pomocí internetu. Čidla do jednotlivých místností v designu ABB. Konstrukčním materiálem obvodových stěn rodinného domu je stavební tvárnice Porotherm 44P+D o tl. 450 mm.

infratopeni infratopeni infratopeni infratopeni infratopeni infratopeni infratopeni